Kursy walut NBP: USD 3,98 | EUR 4,32 | CHF 4,53 |

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
Kontakt
Skup Mieszkań
Artykuły
zgłoś ofertę
Mieszkania
Domy
Działki
Lokale
Obiekty
Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
lokal biurowy ( wynajem )
Numer oferty
25/3445/OLW
Miejscowość
MOŚCISKA
Cena
4 000 PLN
Cena za mkw
46 PLN mkw
Powierzchnia
87.00 m2
Piętro
3
Liczba pięter
3
Rok budowy
2008
Opis
Mamy przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalny lokal biurowy. Lokal niedawno został wyremontowany. Stanowi idealne miejsce na biuro.
Znajduje się on w Gminie Izabelin, we wsi Mościska, tuż przy granicy Warszawy-Bemowo, oraz Warszawy-Bielan. Okolica w której znajduje się lokal, zabudowana jest przez kompleksy biurowo-magazynowe.

Do budynku w którym znajduje się lokal jest bardzo dobry dojazd zarówno autem, jak i autobusem. Najbliżej położone przystanki autobusowe to "Mościska Sikorskiego 01", oraz "Mościska Sikorskiego 02", w zależności od tego w którą stronę chcemy się udać, trasa pomiędzy lokalem, a przystankami autobusowymi wynosi od 650 do 800 metrów, czyli ok. 8 minut, natomiast kursujące linie to 210, L-7, oraz N58. Trasa między lokalem, a drogą szybkiego ruchu S8 wynosi ok. 15 km, to jest ok. 23 minuty autem.

Lokal znajduje się na 3 z 3 pięter budynku, orazskłada się z pięciu pomieszczeń pomieszczania recepcyjnego, dwóch pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego, oraz toalety. W pomieszczeniu socjalnym do dyspozycji znajdują się takie urządzenia jak lodówka z zamrażarką, kuchenka nastawna, czy czajnik elektryczny.

Komfort użytkowania zapewnia minimalistyczny, nowoczesny styl wnętrza, duże okna, z możliwością uchylenia, lub otwarcia, oraz klimatyzacja. W lokalu znajdują się cztery okna 1 w pomieszczeniu recepcyjnym, 2 w dużym pomieszczeniu biurowym, oraz 1 w małym pomieszczeniu biurowym, z czego okna w pomieszczeniu recepcyjnym, oraz małym pomieszczeniu biurowym skierowane są na wschód, natomiast okna w dużym pomieszczeniu biurowym na zachód.

Dzięki funkcjonalności wnętrza oraz umiejscowieniu gniazdek elektrycznych, w pomieszczeniu biurowym mamy możliwość stworzenia 2-3 stanowisk biurowych oraz poczekalni, czy kącika dla gości. W dużym pomieszczeniu biurowym mamy możliwość stworzenia nawet do 5 stanowisk biurowych. Natomiast w małym pomieszczeniu biurowym do 3.

Istnieje równość możliwość stworzenia systemu blokady drzwi, otwieranych przy użyciu kart magnetycznych zapewniającego dodatkowe bezpieczeńswo.
RE Capital Nieruchomości
Więcej ofert niepublikowanych w serwisie znajdziesz na naszej stronie firmowej recapital
Zapraszamy

Kontakt do agenta

Agent prowadzący
Paweł Uklejewski
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo
19364
Telefon
506.232.519
E-mail
pu@recapital.pl

RE Capital Nieruchomości
Biuro I ul. Kościuszki 20 lok. 1, 05-082 Stare Babice oraz Biuro II ul. Lwowska 9 lok. 2, 00-660 Warszawa
............................................... ...............................................
tel.: 22 243 19 04 i 22 270 25 03
email: info@recapital.pl

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko
Telefon
E-mail
Treść zapytania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE Capital Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Wyślij ofertę

E-mail
© 2024 RE Capital sp. z o. o.. Wszystkie prawa zastrzeżone.